İhtar ve Uyarılar

Anasayfa » İhtar ve Uyarılar
share on facebook  tweet  share on google  print  

İhtar ve Uyarılar

Allah bize kul olmamızı emreder, bundan da muradı bizim mutlu olmamızdır. Allah'a ruhumuzu ulaştırmayı dileyerek başlayacan İslam merdiveni her an Allah'a daha çok yaklaşmamızı ve daha mutlu olmamızı sağlamaktadır. Allah'a yaşarken bir insanın ruhunu ulaştırmasının Kur'an-ı Kerim'deki adı HİDAYET'tir.

Bu sitenin amacı "hidayeti gizleyen" lere engel olmak, insanlara sadece bir dilek ile başlayan hidayet ve kurtuluşun müjdesini yaymaktır.

Bizim sizden ricamız, Allah ın üzerinizdeki emaneti olan ruhunuzu ölmeden önce Allah'a ulaştırmayı dileyiniz. Peygamber Efendimiz "Ölmeden önce ölünüz" hadisi şerifini buna istinaden söylemiştir. Ruhunuz Allah'ın sizdeki emanetidir, onu Allah'a ölmeden önce teslim etmek durumundayız. İslam Teslim demektir. Kim Allah'a ruhunu ölmeden önce ulaştırırsa ona "eren" derler, "ermiş evliya" derler. Nereye ermiş? Allah'a ermiş. Nesi ermiş? Ruhu ermiş. İşte bunun Kur'an-ı Kerim'deki adı hidayete ermektir, sitemizin amacı da bizlerden saklanan Hidayet i gözler önüne sermek, hidayeti gizleyenlerle, Allah dostlarının meallerini mukayese etmenize yardımcı olmaktır. 

Ne kadar büyük yanlışlar içerisinde olduğunu bildiğimiz meal sahiplerinin dahi meallerine, mealleri kıyasla sayfalarımızda yorumsuz olarak yer vermekteyiz. Ancak sitemizin "uyarılar" isimli bir bu sayfasında, bizler tarafız, Allah'ın gizlenilen ayetlerini ve mütercimlerin nasıl gizlediklerini sizlere ispat ederek, sizleri uyandırmakla vazifeliyiz. Hidayeti gizleyenlerin ve İslam'a bidat sokmaya çalışanların karşısındayız, Allah'ın kelamını -değiştirmeden- yaymaya çalışan herkesin de dostuyuz.

Bu sayfanın amacı Kur'an hakikatlerinin gizlendiği konusunda uyarıyı herkese ulaştırmak ve her kim kalbinden bir dilekle Allah'a yaşarken ruhunu ulaştırmayı dilerse Allahu Teala'nın o kişinin ruhunu Kendisine ulaştıracağının ve daha bu dileği yapar yapmaz kişinin kurtuluşa ereceğinin müjdesini yaymaktır. Bu uyarı ve müjde görevi yaşarken ruhunu Allah'a ulaştırmayı dileyen ve ulaştıran her kesin üzerine farzdır, insanların kurtuluşuna vesile olmak Kur'an ile bizlere verilen en ağır ve en güzel sorumluluklardan biridir.

HİDAYETİ GİZLEMEYİN! GİZLETMEYİN!

Hidayeti Gizleyenler Raporları'na ulaşmak için burayı tıklayınız.

"İhtar ve Uyarılar" için, toplam 3 sonuç arasından 1 - 3 arası sonuçlar
Kurân\x27daki Hidayet insan ruhunun ölmeden evvel Allah\x27a ulaşmasıdır. Bugün İslâm âleminin önündeki en büyük tuzaklardan biri, "Ruh insana hayat verir. Ruh vücuttan çıkarsa kişi ölür." anlayışıdır. Bu anlayış, dînimize sonradan sokulmuş, Kur'ân-ı Kerim'e tamamen ayk...
Sahte Kur\x27an Meallerine dikkat - Türk-İslam Alemine Uyarı! Bazı kişi ve kurumlar Türkiye'de hidayetin anlatıldığı Kur'an meallerinin basımını ve dağıtımını engellemekte, hidayetin gizlendiği Kur'an Mealleri hazırlatmakta ve aynı zamanda "sadeleştirilmiş b...
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye\x27deki bütün Kur\x27an Meali yazarları hidayeti bilerek mi gizliyor? Başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Türkiye'deki bütün Kur'an Meali yazarları hidayeti bilerek mi gizliyor? ÖNSÖZ Türkçe Kur'an meallerinin tümünü incelediğimizde başta Diyanet İşleri Başk...
Allah'a ulaşmayı dilemek
Kur'ân-ı Kerim'e göre Allah'a ulaşmayı dilemek farz mıdır?
 Evet
 Hayır

45.076 kişi oy verdi.
Sonuçları göster