Türkçe Kur'an Meallerini Kıyasla (iniş -nuzul- sıralaması)

Kuran Meallerini kıyasla sitesi, ülkemizde ehil olmayan tercümanların eksik ve yanlış tercümlerle bilerek veya farkında olmaksızın hidayeti nasıl gizlediklerini gözler önüne sermek, insanları Allah'a davet etmek, muhtaç olduğumuz Allah'ın sevgisi ve merhametine hepimizin kavuşabilmesine aracı olabilmek için hazırlanmıştır. Bizlerin tek bir hedefi vardır, o da bugün unutulmuş ve yaşanmayan gerçek İslam'ı yeniden hayata geçirmek ve insanları Allah'a davet etmektir. 13/Ra'd-14:Lehu da’vetul hakk... Hakkın daveti O'nadır(Allah'adır)
www.kuranmeali.info, Kur'an hakikatlerini Kur'an'ın ruhuna uygun olarak size ulaştıran ve bu konudaki bütün yanlışlıkları düzelten tek sitedir.
Kur'an indeksine göre sırala - Ada Göre Sırala - Nuzul (iniş) sırasına göre sıralaKuran Meallerini kıyasla sitesi, ülkemizde ehil olmayan tercümanların eksik ve yanlış tercümlerle bilerek veya farkında olmaksızın hidayeti nasıl gizlediklerini gözler önüne sermek, insanları Allah'a davet etmek, muhtaç olduğumuz Allah'ın sevgisi ve merhametine hepimizin kavuşabilmesine aracı olabilmek için hazırlanmıştır.

Bizlerin tek bir hedefi vardır, o da bugün unutulmuş ve yaşanmayan gerçek İslam'ı yeniden hayata geçirmek ve insanları Allah'a davet etmektir.

13/Ra'd-14:Lehu da’vetul hakk...
Hakkın daveti O'nadır(Allah'adır)
Kuran Meali Org Android APP

KuranMealiOrg Android Sürümü

Kuran Meali Org sitemizin, 39 Kuran Mealini kıyaslayan Android versiyonu yayınlandı.
Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.
Telefonunuza / tabletinize kurmak için burayı tıklayınız.
Sitemizi bilgisayarınıza yükleyin!
Sitemizi Download Edin
Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü versiyonun 2016 sürümü kullanımınıza açılmıştır.
Windows 10 ile uyumludur.

Kuran Meallerini Kıyasla v4.0 masaüstü versiyonu

Kur'an'daki Hidayet Gizleyenler Raporları

Burda Dur www.kuranmeali.info Kur'an hakikatlerini Kur'an'ın ruhuna uygun olarak size ulaştıran ve bu konudaki bütün yanlışlıkları düzelten tek sitedir.

Hidayeti Gizleyenler Raporlarına ulaşın

Kur'ân'daki İslam Anketleri sonuçlarımıza ulaşın!

Kuran Meali Org Anketleri Kur'an-ı Kerim'e aykırı bir çok hurafe İslam dininde yeri varmış şeklinde kabul görmekte ve toplumumuza öğretilmektedir. Bu hurafeleri tanımak ve çevrenizi uyarmak için anket sonuçlarımızı mutlaka inceleyiniz.

KuranMeali.Org Anketleri
Allah'a ulaşmayı dilemek
Kur'ân-ı Kerim'e göre Allah'a ulaşmayı dilemek farz mıdır?
 Evet
 Hayır

45.076 kişi oy verdi.
Sonuçları göster